Atsisakymas

UAB „Vizon“ įsipareigoja, kad ši svetainė būtų atnaujinta ir tiksli. Jei vis dėlto pastebėtumėte ką nors neteisingo ar pasenusio, būtume dėkingi, jei praneštumėte mums. Nurodykite, kurioje svetainės vietoje skaitėte informaciją. Tada mes kuo greičiau tai išnagrinėsime. Savo pasiūlymus atsiųskite el. paštu adresu: tl.noziv@noziv.

Mes nesame atsakingi už nuostolius, atsiradusius dėl netikslumų ar neišsamumo, taip pat už nuostolius, atsiradusius dėl problemų, kylančių dėl informacijos sklaidos internetu arba jai būdingų, pvz., trikdžių ar trukdžių. Naudodami žiniatinklio formas siekiame apriboti privalomų laukų skaičių iki minimumo. Už bet kokius nuostolius, patirtus naudojant duomenis, patarimus ar idėjas, pateiktus UAB „Vizon“ arba jos vardu per šią svetainę, UAB „Vizon“ neprisiima jokios atsakomybės.

Svetainės ir visų jos komponentų (įskaitant forumus) naudojimui taikomos naudojimo sąlygos. Vien naudojimasis šia svetaine reiškia, kad žinote ir sutinkate su šiomis naudojimo sąlygomis.

El. paštu arba naudojant internetinę formą pateikti atsakymai ir užklausos dėl privatumo bus traktuojami taip pat, kaip ir laiškai. Tai reiškia, kad galite tikėtis atsakymo iš mūsų ne vėliau kaip per 1 mėnesį. Sudėtingų užklausų atveju per 1 mėnesį informuosime, jei prireiks daugiausiai 3 mėnesių.

Bet kokie asmens duomenys, kuriuos mums pateikiate atsakydami ar prašydami informacijos, bus naudojami tik pagal mūsų privatumo pareiškimą.

Visos intelektinės nuosavybės teisės į šios svetainės turinį priklauso UAB „Vizon“.

Šios medžiagos kopijavimas, platinimas ir kitoks naudojimas neleidžiamas be raštiško UAB „Vizon“ leidimo, išskyrus ir tik tiek, kiek kitaip numato imperatyvūs teisės aktai (pavyzdžiui, teisė cituoti), nebent konkretus turinys nurodo kitaip.

Jei turite klausimų ar problemų dėl svetainės prieinamumo, nedvejodami susisiekite su mumis.