Miško kaina, vertinimas

Miško savininkui dažniausiai kylantis klausimas: kiek vertas mano miškas, kokia miško kaina? Mes galime padėti atsakyti į šį klausima, tiesiog pirminiam miško įvertimui mums reikalingas jūsų turimos miško valdos kadastrinis numeris, kuris yra nurodytas jūsų nuosavybės dokumentuose. Turėdami kadastrinį numerį galime pateikti preliminarią miško vertę. Miško vertė priklauso nuo daugelio faktorių: medžių tankumo, aukščio, rūšies, amžiaus, atstumo nuo miško iki gerai privažiuojamo kelio sunkiasvorei technikai, nuo jūsų kaimynų (ar yra daryti kokie nors kirtimai), taip pat ar miško valda nėra saugomoje teritorijoje, ar per jūsų mišką neteka upė ar upelis ir pan. Parduok mišką už geriausia kainą!

Susisiekę su mumis ir pateikę savo miško kadastrinį numerį(pvz.: 9107/0008:0037) preliminarų miško įvertinimą gausite per 24 valandas.

Miško vertė taip pat gali kisti dėl ekonominės situacijos, medienos kainos, potencialių pirkėjų lūkesčių ir jų pajamų mažėjimo/didėjimo ir pan.
misko vertinimas
UAB ,,Vizon‘‘ specialistai suteiks nemokamą konsultaciją visais miško vertinimo klausimais. Dėl smulkesnes informacijos kreiptis numeriu +37061442170 arba el. paštu uabvizon@gmail.com