Parduodame malkas

Privačių namų savininkams, turintiems kietojo kuro katilus galime pasiūlyti visų rūšių malkinę medieną. Malkinę medieną pristatome 3m ilgio rąsteliais ir iškrauname jūsų pasirinktoje vietoje. Mažiausias pristatomas kiekis yra 15 erdmetrių arba 10 kietmetrių. Galime pasiūlyti ąžuolo, uosio, beržo, juodalksnio, baltalksnio ir drebulės malkinę medieną.
Perkamos medienos rūšį dažniausiai patariame rinktis pagal turimus kietojo kuro katilus, bei pagal šildomą plotą.
alksnio malkos
Privačių namų savininkams turintiems dujų kogeneracinius katilus patariame rinktis uosio arba juodalksnio malkinę medieną, nes degimo metu išsiskiria mažiausiai suodžių, kas minėtiems katilams yra labai svarbu, tačiau šių katilų savininkams kūrenimui taip pat tinka ir beržas. Beržo malkinė mediena degimo metu išskiria daug suodžių, tačiau maišant šias malkas su drebulės malkomis ar tiesiog tam tikrais periodais į katilą įberiant cheminių miltelių, suodžių susidarymas labai sumažėja ir valyti katilo nereikia dažnai.

Beržo ar juodalksnio malkas rekomenduojame žmonėms ieškantiems kainos ir šilumos išgavimo aukso vidurio.

Ąžuolines malkas rekomenduojame žmonėms, kurie turi tiek finansinius, tiek laiko išteklius, t.y. ąžuolinės malkos nėra pigios, tačiau keletą metų išbuvusios pastogėje, jos pranoksta visas malkų rūšis. Labai svarbu ąžuolines malkas iki kūrenimo sezono 2 metus laikyti malkinėje, nes deginamas žalias ąžuolas išsiskiria rūgštis, kurios labai kenkia kietojo kuro katilo sienelėms- tiesiog greičiau išdega. Kūrenant sausas ąžuolines malkas galima apšildyti labai didelio ploto namus.

Uosinės malkos yra viena geriausių malkų rūšių norintiems apšildyti didelio ploto gyvenamuosius namus. Uosio malkos pasižymi greitu džiūvimu, pavasarį nupirktos malkos jau bus tinkamos kūrenti prasidėjus šaltajam metų periodui. Uosines malkas rekomenduojame žmonėms, kurie turi apšildyti didelio ploto namus, taip pat individualių namų savininkams, kurie apšildo patalpas židiniu ar krosnele.

Beržinės malkos yra puikus pasirinkimas žmonėms kūrenantiems vidutinio (iki 200m2) ploto namus. Šių malkų kaina rinkoje yra gerokai mažesnė nei uosio ar ąžuolo malkų. Taip pat trumpas džiūvimo laikas- gali išdžiūti per keletą mėnesių, tačiau nerekomenduojame šių malkų laikyti malkinėje ilgesniam nei 3 metų laikotarpiui, nes laikui bėgant jos keičia savo fizines savybes ir neperskeltos ar gerai nevėdinamos beržines malkos praranda kaitrumą. Individualių namų savininkams, kurie apšildo patalpas židiniu ar krosnele tai taip pat puiki malkinė mediena.
berzines malkos
Juodalksnio malkos prilygsta beržo malkinei medienai. Šią medieną siūlome žmonėms gyvenantiems ir šildantiems namus iki 150 m2. Juodalksnio malkos pasižymi gera kaitra, mažu suodžių išskyrimu ir greitu džiūvimu.

Baltalksnio ir drebulės malkas rekomenduojame žmonėms šildantiems iki 100 m2 namus, žmonėms turintiems sodybas, kuriose laiką leidžia savaitgaliais, ar šiltnamių savininkams, kurie augina įvairius augalus. Baltalksnio mediena yra idealus pasirinkimas žmonėms, kurie nespėjo pasirūpinti malkomis, o žiema atėjo netikėtai, nes ji dega gerai net ir ilgai nedžiovinta.

Malkinę medieną pristatome nuo 15 iki 60 erdmetrių 3 m ilgio rąsteliais. Malkų kaina priklauso nuo rūšies ir rinkos kainos.

Žmonėms dažnai kyla klausimas kas yra erdmetris?

Erdmetris –erdvinis metras, kuris yra aukščio, pločio ir ilgio sandauga. Pvz.: jums atvežame malkų, kurių ilgis yra 3 m, miškovežio (priklausomai nuo pagaminimo datos ir nuo gamintojo) plotis tarp metalinių konstrukcijų yra 2,35 m ir pakrautų į miškovežį malkų aukštis yra 2,15 m. Sudauginę  šiuos ilgius gausime 15 erdmetrių. Malkinės medienos pristatymo metu išmatuojame visus šiuos ilgius su mediena perkančiu žmogumi ir gauname tikslų kiekį už kurį reikia sumokėti.
ugnis
Pastoviems klientams taikome įvairias nuolaidas, kurios priklauso ir nuo perkamo malkų kiekio.
Norintiems įsigyti malkų, informaciją apie kainas ir pristatymą suteiksime telefonu 861442170